Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Funkcjonariusze z Głubczyc najlepszą drużyną piłkarską w garnizonie opolskim

Data publikacji 08.12.2014

Policjanci z Głubczyc najlepszą drużyną w Mistrzostwach Województwa Opolskiego Policjantów w Halowej Piłce Nożnej. Zwycięzcom puchary wręczyła insp. Irena Doroszkiewicz Opolski Komendant Wojewódzki Policji. Organizatorem turnieju był Wydział Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu oraz Zarząd Wojewódzki Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Policjantów.

5 grudnia w Opolu przy ul. Kowalskiej rozegrano Mistrzostwa Województwa Opolskiego Policjantów w Halowej Piłce Nożnej. W zawodach uczestniczyło 13 drużyn z wszystkich powiatów województwa opolskiego. Po bardzo zaciętej rywalizacji w finale spotkały się drużyny z KPP Głubczyc i KPP Nysy. O wyniku meczu po dogrywce zadecydowały rzuty karne. Trzecie miejsce zajęła drużyna z Kluczborka.

Mecz finałowy oglądała insp. Irena Doroszkiewicz Opolski Komendant Wojewódzki Policji, która na zakończenie rozgrywek wręczyła puchary zwycięzcom oraz najlepszym zawodnikom. Zawodnikiem turnieju został Łukasz Kluk. Natomiast najlepszym bramkarzem uznano Piotra Kozakiewicza. Obaj to zawodnicy głubczyckiej drużyny. Organizatorem turnieju był Wydział Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu oraz Zarząd Wojewódzki Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Policjantów.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!

(KWP w Opolu / mw)

Powrót na górę strony