Złota Medalistka w pływaniu

Data publikacji 09.12.2014

Funkcjonariuszka Komisariatu Rzecznego Policji Katarzyna Kowalczyk została najlepszą zawodniczką Otwartych Mistrzostw Służb Mundurowych Spraw Wewnętrznych w Pływaniu. Zawody odbyły się na terenie Wyższej Szkoły Policyjnej w Szczytnie.

Komendant mł.insp. Marek Gago pogratulował funkcjonariuszce trzykrotnego zwycięstwa w Otwartych Mistrzostwach Służb Mundurowych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Pływaniu.

29 listopada 2014 roku na pływalni w WSP w Szczytnie stawiło się 133 zawodników: 82 strażaków, 39 policjantów, 1 strażnik miejski, 1 strażnik graniczny oraz 10 studentów WSP Szczytno.

Wśród 19 startujących kobiet, funkcjonariuszka Katarzyna Kowalczyk okazała się najlepszą zawodniczką tych mistrzostw. W kategorii do 34 lat zajęła ona trzykrotnie pierwsze miejsce na podium. Złote medale zdobyła w konkurencjach: 50 m stylem motylkowym, 50 m stylem dowolnym oraz 100 m zmiennym.

Katarzynie życzymy dalszych sukcesów, nie tylko w pływaniu!