Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Groził pozbawieniem życia – zatrzymany przez policjantów, został tymczasowo aresztowany

Data publikacji 16.12.2014

Policjanci z powiatu strzelińskiego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o groźby pozbawienia życia i zdrowia. Mężczyzna terroryzował kilku mieszkańców miejscowości, w której zamieszkiwał. Jednego z nich również pobił. Po przedstawieniu zarzutów, podejrzany został decyzją sądu tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Policjanci z powiatu strzelińskiego, w wyniku podjętych działań, zatrzymali mężczyznę podejrzanego o groźby. Podejrzany, to 58 – letni mieszkaniec jednej z miejscowości położonych na terenie powiatu. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy zajmujących się tą sprawą, mężczyzna terroryzował kilku mieszkańców miejscowości, w której zamieszkiwał. Groził im pozbawieniem życia i zdrowia. Jednego z mieszkańców również pobił.

Podczas jednej z interwencji, zatrzymany groził również funkcjonariuszom. Na podstawie zebranego w tej sprawie materiału, na wniosek prokuratury, sąd zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Za czyny, o które mężczyzna jest podejrzany, grozi mu teraz kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

(KWP we Wrocławiu / mj)

Powrót na górę strony