Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ranił nożem dwie osoby, jedną śmiertelnie - został zatrzymany

Data publikacji 21.12.2014

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Opatowie ustalili miejsce przebywania i zatrzymali podejrzewanego o ranienie nożem dwóch młodych mężczyzn, z których jeden zmarł w szpitalu. Nadal trwają ustalenia w tej sprawie.

W nocy, w jednej spod Ożarowskich miejscowości, podczas prywatki doszło do ranienia nożem 22 i 25-latka, mieszkańców gminy Ożarów.  Dyżurny z komendy policji w Opatowie, poinformowany o tym zdarzeniu, skierował na miejsce patrole z pobliskiego Komisariatu Policji w Ożarowie.  

Policjanci szybko udzielili pomocy poszkodowanym, zabezpieczyli miejsce zdarzenia i po pierwszych ustaleniach, z których wynikało, że domniemany sprawca opuścił bezpośrednio po zdarzeniu posesję, podjęli poszukiwania. Funkcjonariusze zostali wsparci dodatkowymi patrolami. Na miejscu pracowali m.in. policyjni technicy, policjanci z Laboratorium Kryminalistycznego z Kielc, śledczy. Czynności zostały wykonane pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Opatowie.

Właściwa analiza zebranego na miejscu materiału dowodowego, podjęte ustalenia, pozwoliły na szybkie zatrzymanie podejrzewanego o śmiertelne ranienie nożem 25-latka, który zmarł w szpitalu. Drugi z mężczyzn nadal znajduje się pod opieką lekarzy.

Zatrzymany, to 20-letni mieszkaniec Ożarowa, uprzednio notowany za przestępstwa. Trafił on do policyjnego aresztu. Policjanci nadal pracują nad tą sprawą, wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

(KWP w Kielcach / mj)

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 3.92 MB)

Powrót na górę strony