Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za wprowadzanie do obrotu znacznej ilości narkotyków

Data publikacji 31.12.2014

Policjanci z wydziału kryminalnego z Pragi Północ zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. 61-latek posiadał ponad 300 gramów amfetaminy. Po zebraniu materiału dowodowego przez śledczych, Ryszard Ż. został doprowadzony na przesłuchanie do prokuratury. Podejrzany usłyszał zarzut wprowadzania do obrotu znacznej ilości substancji psychotropowych. Wobec mężczyzny prokurator zastosował dozór policyjny.

W ręce policjantów z wydziału kryminalnego z północno-praskiej komendy wpadł 61-letni mężczyzna, który był podejrzany o posiadanie znacznej ilości substancji psychotropowych. W trakcie przeszukania mieszkania, funkcjonariusze znaleźli woreczki i torebki foliowe z białą substancją. Badanie wykazało, że jest to ponad 300 gramów amfetaminy.

Ryszard Ż. został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Śledczy z północno-praskiej komendy, po zebraniu materiału dowodowego, przekazali podejrzanego na przesłuchanie do prokuratury. 61-latek usłyszał zarzut wprowadzania do obrotu znacznej ilości środków odurzających. Wobec mężczyzny prokurator zastosował dozór policyjny. Teraz mężczyźnie może grozić kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

(KSP / ap)


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 5.53 MB)

Powrót na górę strony