Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Jechał nietrzeźwy, złamał zakazy sądowe i był poszukiwany

Data publikacji 02.01.2015

Policjanci z wydziału wywiadowczo-patrolowego z Pragi Północ zatrzymali do kontroli mężczyznę jadącego samochodem. Okazało się, że 23-latek miał dwa promile alkoholu w organizmie, złamał dwa zakazy sądowe i był poszukiwany dwoma nakazami doprowadzenia do zakładu karnego w celu odbycia kary więzienia. Mężczyzna już usłyszał zarzuty. Zaraz po przesłuchaniu trafił do zakładu karnego.

Policjanci z wydziału wywiadowczo-patrolowego z północno-praskiej komendy zatrzymali do kontroli mężczyznę jadącego samochodem. Za kierownicą siedział 23-latek, który znajdował się pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że Karol B. miał dwa promile alkoholu w organizmie. W trakcie dalszych ustaleń okazało się, że mężczyzna posiadał dwa zakazy sądowe prowadzenia pojazdów mechanicznych, jeden obowiązujący do maja br., drugi do lutego 2017 roku. Dalej wyszło na jaw, że 23-latek posiada dwa nakazy doprowadzenia do zakładu karnego w celu odbycia kary więzienia, wydane przez Sąd Rejonowy w Kielcach.

Karol B. został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Po zebraniu materiału dowodowego, podejrzany usłyszał zarzuty dotyczące prowadzenia pojazdu będąc w stanie nietrzeźwości oraz złamania zakazów sądowych. Zaraz po przesłuchaniu 23-latek trafił do zakładu karnego.

(KSP / ap)

Powrót na górę strony