Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali podejrzanego o zabójstwo w Bukowinie Tatrzańskiej

Data publikacji 05.01.2015

Wczoraj w Warszawie policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie i Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem oraz funkcjonariusze z wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw Komendy Stołecznej Policji zatrzymali 26-letniego obcokrajowca podejrzanego dokonanie zabójstwa w Bukowinie Tatrzańskiej.

Przypomnijmy: w noc sylwestrową w Bukowinie Tatrzańskiej 23-letni mężczyzna pochodzący z województwa podkarpackiego zmarł po zadaniu ciosów ostrym narzędziem.

Policjanci już w kilka godzin po zabójstwie ustalili dane personalne podejrzanego. Ponieważ mężczyzna posiadał obywatelstwo innego kraju zachodziła obawa jego ucieczki za granicę. Dlatego policjanci sprawdzali dokładnie miejsca, gdzie podejrzany mógł się ukryć, aby zapobiec ucieczce.

Wczoraj, 4 stycznia br., mężczyzna został zatrzymany na terenie Warszawy – był zaskoczony szybkimi działaniami i nie stawiał oporu. W momencie zatrzymania był trzeźwy.

26-latek został przewieziony do Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem. W dniu dzisiejszym prawdopodobnie będzie z nim wykonywał czynności prokurator.

(KWP w Krakowie / KSP / mw)

Powrót na górę strony