Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

"Poznański Frog" za kratkami

Data publikacji 05.01.2015

Policjanci z Poznania w sylwestrową noc zatrzymali Piotra K., który w listopadzie ubiegłego roku „zasłynął” skrajnie nieodpowiedzialną jazdą po ulicach Poznania. Tym razem mężczyzna wspólnie z kolegą dopuścił się rozboju. Obaj zostali już tymczasowo aresztowani na 3 miesiące. Grozi im do 12 lat więzienia.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Jeżyce zatrzymali w sylwestrową noc Piotra K. i Mateusza G. Mężczyźni zaatakowali przypadkowego przechodnia wracającego z noworocznej zabawy. Poturbowali go i zabrali mu zegarek, telefon komórkowy i 80 złotych, po czym uciekli. Policjanci na podstawie sporządzonego rysopisu podejrzanych, wytypowali potencjalnych sprawców rozboju. Funkcjonariusze zatrzymali ich 2 stycznia br. Jednym z nich okazał się „poznański Frog”.

Mężczyzna ten w grudniu ubiegłego roku, za swój szalony rajd po ulicach Poznania, stracił prawo jazdy i usłyszał łącznie 27 zarzutów. Tym razem przestępstwo, o które jest podejrzany razem z kolegą zagrożone jest karą nawet 12 lat więzienia. Sąd zastosował wobec nich 3 miesięczny areszt tymczasowy.

 

(KWP w Poznaniu / dm)

Powrót na górę strony