Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policyjne aukcje na rzecz WOŚP

Data publikacji 12.01.2015

Wciąż trwają policyjne aukcje na rzecz WOŚP, do udziału w których serdecznie zapraszamy. W tym roku można wylicytować m.in. spotkanie z Komendantem Głównym Policji lub jednym z jego Zastępców podczas Drugiej Nocy Muzeów w KGP, szkolenie na strzelnicy policyjnej typu Laser Shot wraz ze szkoleniem z pierwszej pomocy, voucher na godzinny rejs po Wiśle, czy roczną prenumeratę policyjnego miesięcznika „Policja 997”. Jedna z aukcji - udział w dwugodzinnej służbie w Ruchomym Stanowisku Dowodzenia – specjalistycznym pojeździe policyjnym, już się zakończyła. Jej zwycięzcy gratulujemy.

Policjanci w całej Polsce przygotowali wiele ciekawych propozycji dla wszystkich wspierających WOŚP, m.in. atrakcyjne licytacje. Okazji, aby wspomóc dzieci i seniorów jest wiele. Pod tym linkiem znaleźć można policyjne aukcje na rzecz WOŚP:

http://aukcje.wosp.org.pl/listing?sellerId=9584183

Komenda Główna Policji zaprasza do licytacji  wycieczki z przewodnikiem (policjantem rekonstruktorem Policji Państwowej) podczas Drugiej Nocy Muzeów w Komendzie Głównej Policji w maju 2015 roku. Wycieczka przewidziana jest dla zwycięzcy aukcji oraz osoby towarzyszącej. W trakcie zwiedzania przewidziano m.in. spotkanie z Komendantem Głównym Policji lub Zastępcą Komendanta Głównego Policji.

Zapraszamy również do licytacji rocznej prenumeraty miesięcznika „Policja 997” - gazety adresowanej głównie do policjantów, pracowników Policji. Można w niej znaleźć wiele ciekawych informacji, np. o warunkach służby, atmosferze pracy, umundurowaniu, emeryturach, policyjnym sprzęcie, itp. Wylicytować będzie można również zestaw promocyjny miesięcznika „Policja 997” skadający się z jubileuszowego kubka z logo miesięcznika – własnoręcznie podpisanego przez mistrza olimpijskiego Zbigniewa Bródkę, wydania jubileuszowego czasopisma „Policja 997” i z pierwszego w historii Policji komiksu „Skarb Krzywoustego”.

Nie lada gratką będzie również oddane "pod młotek" pióro wieczne z grawerem logo KGP oraz tabliczką, którym gen.insp. Marek Działoszyński, Komendant Główny Policji podpisywał ważne dokumenty służbowe. Pan Komendant w studiu Telewizji Polskiej, podczas programu "na żywo" uroczyście przekazał do zlicytowania pióro założycielowi fundacji - Jurkowi Owsiakowi.

Na aukcji wylicytować można również krawat oraz srebrną spinkę do krawatu z logotypem KGP, pamiątkowy kubek na kółkach ozdobiony grafiką przedstawiającą policjanta Ruchu Drogowego, pamiątkowy przycisk do papieru z logotypem KGP czy pamiątkową deskę przygotowaną dla Komendy Głównej Policji z okazji 95 lat Policji.

Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy zaprasza do licytacji Szkolenia na strzelnicy policyjnej. Zwycięzca aukcji weźmie udział w wyjątkowym szkoleniu strzeleckim na symulatorze Laser Shot, na którym szkoleni są policjanci. Trenażer strzelecki został wzbogacony o filmy video umożliwiające ćwiczenie sytuacji zagrażających życiu i zdrowiu. Doskonale imituje akcję zatrzymywania groźnych przestępców przez funkcjonariuszy Policji. Scenariusz tych krótkich inscenizacji - treningów odzwierciedla sytuacje posługiwania się bronią palną przez policjantów w pomieszczeniach zamkniętych. Filmy zrobione są interaktywnie. W zależności od reakcji uczestnika szkolenia ciąg wydarzeń może potoczyć się w różny sposób. Dodatkową atrakcją jest szkolenie z pierwszej pomocy przeprowadzone przez wykwalifikowanego funkcjonariusza – ratownika medycznego.

W tym roku Komendant Miejski Policji w Toruniu insp. mgr Antoni Stramek przekazał na licytację 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy voucher na godzinny rejs z policjantami Zespołu Prewencji na Wodach i Terenach Przywodnych Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Toruniu. Rejs przewidziany jest w sezonie letnim i będą mogły z niego skorzystać dwie osoby. Właściciel vouchera będzie mógł odbyć podróż specjalną, policyjną łodzią po Wiśle. Należy wspomnieć, że jest to hybrydowa łódź Parker 630, z silnikiem Veradomerkury,  zaburtowym, czterosuwowym posiadająca 200 KM (koni mechanicznych). Wyposażona jest w urządzenie GPS, radar oraz echosondę umożliwiającą pływanie w trudnych warunkach atmosferycznych lub w nocy. Osiąga prędkość do 80 km/h a toruński garnizon wzbogacił się o nią w październiku 2011.

Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie zaprasza do licytacji obrazu akrylowego „ Pejzaż górski” autorstwa Anny Pacuły-Cyzio - policjantki pionu kryminalnego Komisariatu Policji I w Rzeszowie, Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie wystawia mandat poparcia WOŚP, a Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie przekazała do wylicytowania portfel i etui na wizytówki marki Puccini z logo WSPol.

Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie zaprasza do licytacji trzech kalendarzy Policji zachodniopomorskiej. Komplet kalendarzy biurowych: klasyczny, trójdzielny w komplecie z książkowym. W tym roku bohaterem jest "Przewodnik psa służbowego wraz ze swoim podopiecznym". W dużym, ilustrowanym, ściennym kalendarzu będącym podsumowaniem konkursu dla młodzieży szkół województwa zachodniopomorskiego pn."Profilaktyka oczami młodzieży" znajdują się zwycięskie prace VII edycji konkursu.Policja z województwa łódzkiego wystawiła na aukcję możliwość pokierowania Ruchomym Stanowiskiem Dowodzenia (RSD). Licytacja ta już się zakończyła, a jej zwycięzca weźmie udział w dwugodzinnej służbie w Ruchomym Stanowisku Dowodzenia - specjalistycznym pojeździe policyjnym, wyposażonym w różnego rodzaju urządzenia służące do kierowania siłami policyjnymi, m.in. w monitoring mobilny - podczas którego pozna specyfikę służby w ramach działań sztabowych Policji.

Serdecznie zapraszamy do licytowania na policyjnych aukcjach na rzecz WOŚP:

http://aukcje.wosp.org.pl/listing?sellerId=9584183

 

mw

 

Powrót na górę strony