Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Uroczyste otwarcie Klubu Policyjnego

Data publikacji 20.01.2015

19 stycznia na terenie Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu w obecności komendanta głównego, komendanta wojewódzkiego i jego zastępców oraz wojewody wielkopolskiego nastąpiło uroczyste otwarcie Klubu Policyjnego. Jest to miejsce umożliwiające integrację środowiska policjantów i pracowników Policji.

19 stycznia br. z inicjatywy Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji, na terenie komendy wojewódzkiej, został otwarty Klub Policyjny. Jest to miejsce, w którym policjantki, policjanci, pracownicy Policji oraz emeryci i renciści środowiska policyjnego będą mogli spędzać wolny czas. W nowo otwartym Klubie Policyjnym możliwa będzie także lepsza integracja ludzi, którzy na co dzień ze sobą pracują.

Osoby odwiedzające klub będą mogły również zobaczyć umundurowanie policjanci okresu międzywojennego, a także obejrzeć kilka ciekawych pamiątek historycznych z tamtego okresu.

Do tej pory nie było takiego miejsca na terenie komendy. Co ważne nie tylko czynni policjanci i pracownicy Policji będą mogli korzystać z tego miejsca. Również emeryci i renciści będą mogli w Klubie Policyjnym się spotkać, mając świadomość, że mimo zakończenia swojej służby, komenda wojewódzka to miejsce, w którym są mile widziani.

Podczas uroczystego otwarcia klubu Wielkopolski Komendant Wojewódzki insp. Rafał Batkowski przekazał Komendantowi Głównemu Policji gen. insp. Markowi Działoszyńskiemu kartę wstępu nr 1.

(KWP w Poznaniu / mg)

Powrót na górę strony
Polska Policja