Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Czy rozpoznajesz tego mężczyznę?

Data publikacji 20.01.2015

Wrocławscy policjanci poszukują mężczyzny, który w nocy z 3 na 4 stycznia br. w rejonie ulic Stalowa – Grabiszyńska we Wrocławiu zaczepił trzy kobiety, usiłując dopuścić się wobec nich czynności seksualnych. Według relacji zgłaszających, napastnikiem był niewysoki mężczyzna, szczupłej budowy ciała. W ramach prowadzonych działań, opracowano portret pamięciowy podejrzewanego.

Od chwili otrzymania informacji o tych zdarzeniach nieprzerwanie nad wyjaśnieniem sprawy, identyfikacją i zatrzymaniem podejrzewanego mężczyzny pracują funkcjonariusze pionu kryminalnego z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu i Komisariatu Policji Wrocław – Grabiszynek. W działaniach uczestniczą też funkcjonariusze pionu prewencji.

Policjanci przez cały czas sprawdzają różne osoby, weryfikując ich możliwy związek z tymi zdarzeniami. Współpracują też z innymi jednostkami Policji. Na podstawie gromadzonych informacji, również od osób, które zgłosiły powyższe zdarzenia, sporządzono portret pamięciowy mężczyzny, podejrzewanego o te czyny. Poszukiwany może być mieszkańcem Wrocławia lub osobą przebywającą na terenie miasta przejazdem.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę z portretu pamięciowego lub posiadają informacje o miejscu jego pobytu, proszone są o kontakt pod numerami telefonów – 71/340-25-47 (w godzinach 8.00 – 15.00), 71/340-41-16 i 71/340-44-90 (całodobowo) lub pod numerami alarmowymi 997 i 112.

(KWP we Wrocławiu / ap)

Powrót na górę strony