Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności zatrzymany

Data publikacji 21.01.2015

Policjanci z Zespołu Poszukiwań Celowych Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach zatrzymali kielczanina poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności za przemyt narkotyków z trenu Ameryki Południowej. Mężczyzna ma do odbycia karę 9 lat pozbawienia wolności.

Praca policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach z zespołu zajmującego się poszukiwaniami to m.in. zatrzymywanie osób uchylających się od wyroków sądów i nie zgłaszających się do zakładów karnych celem odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.

Wczoraj policjanci pracujący w tym zespole zakończyli jedną ze spraw poszukiwawczych. Chodziło o zatrzymanie mężczyzny, który usłyszał wyrok skazujący 9 lat pozbawienia wolności za przemyt narkotyków z jednego z krajów Ameryki Południowej.

Ustalenia funkcjonariuszy wskazywały, że mężczyzna ten może znajdować się terenie parkingu jednej z kieleckich galerii handlowych. Funkcjonariusze potwierdzili, że jest to osoba poszukiwana, a następnie, mimo stawianego przez 52-latka oporu, obezwładnili go i doprowadzili do policyjnego aresztu.

Trafił do zakładu karnego celem odsiedzenia zasądzonego wyroku.

(KWP w Kielcach / mg)

Powrót na górę strony