Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odzyskany seat. Zatrzymani sprawcy kradzieży

Data publikacji 26.01.2015

Policjanci stołecznego wydziału do walki z przestępczością samochodową wspólnie z policjantami grupy zadaniowej „Tokio” zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy ukradli seata ibizę na terenie warszawskiej dzielnicy Ochota. Samochód został odzyskany, a 49-letniemu Robertowi M. i 41-letniemu Piotrowi Ch. zostały postawione zarzuty kradzieży z włamaniem oraz usiłowania kradzieży pojazdów. Obaj decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowani.

Funkcjonariusze wydziału do walki z przestępczością samochodową KSP wraz z policjantami grupy zadaniowej „Tokio” zatrzymali złodziei seata, który został skradziony z parkingu na Ochocie. 49-letni Robert M. i 41-letni Piotr Ch. zostali zaskoczeni w kradzionym aucie. Zatrzymani mężczyźni będą odpowiadali za kradzież z włamaniem do pojazdów o wartości 30 tysięcy złotych, a także zarzut kradzieży i usiłowania kradzieży 2 innych pojazdów na terenie Żoliborza oraz podwarszawskiego Pruszkowa.

To kolejny sukces stołecznych policjantów w walce ze złodziejami samochodów. Zatrzymanie poprzedzone było długotrwałą pracą operacyjną, której rezultatem było wytypowanie złodziei samochodowych, odpowiedzialnych za kradzieże tych konkretnych pojazdów. Dzięki zebranemu materiałowi dowodowemu stanęli oni przed sądem.

Sąd zastosował wobec obydwu mężczyzn tymczasowy areszt. Za kradzież z włamaniem grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(KSP / ap)

Film Odzyskany seat. Zatrzymani sprawcy kradzieży

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Odzyskany seat. Zatrzymani sprawcy kradzieży (format flv - rozmiar 2.9 MB)

Powrót na górę strony