Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

25 zarzutów kradzieży z włamaniem

Data publikacji 03.02.2015

Dzięki szybkiej interwencji policjantów z wydziału kryminalnego z komisariatu Policji na warszawskim Targówku zatrzymano 33-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzieże z włamaniem do pojazdów. Funkcjonariusze zatrzymali go na gorącym uczynku. Sprawca działał wybijając szyby w pojazdach, a następnie dokonywał kradzieży przedmiotów znajdujących się wewnątrz. Po usłyszeniu 25 zarzutów, podejrzany trafił do aresztu na okres trzech miesięcy. Tomasz S. wszystkie zarzuty usłyszał w warunkach recydywy.

W trakcie służby około godziny 3.00 policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali „na gorąco” mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem do pojazdów. Dosłownie „na oczach” funkcjonariuszy mężczyzna trzymając w ręku ostre narzędzie, wybił szybę i próbował dokonać kradzieży przedmiotów z wnętrza pojazdu. Policjanci natychmiast ruszyli w jego stronę. Sprawcą zdarzenia okazał się Tomasz S. 33-latek został zatrzymany. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna w nocy i dzień wcześniej najprawdopodobniej dokonał kradzieży z włamaniem do innych pojazdów. Łupem były między innymi radia samochodowe, nawigacje, ładowarki do telefonu, płyty CD.

Tomasz S. trafił do policyjnego aresztu. Policjanci zebrali materiał dowodowy. Mężczyzna usłyszał łącznie 25 zarzutów kradzieży z włamaniem w warunkach recydywy. Decyzją sądu, zatrzymany został aresztowany na okres trzech miesięcy. Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat więzienia.

(KSP / mj)

Powrót na górę strony