Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany z narkotykami i tablicami rejestracyjnymi

Data publikacji 03.02.2015

Głogowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwa narkotykowe. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli blisko 700 porcji amfetaminy i 280 porcji marihuany. Policjanci zabezpieczyli również 23 tablice rejestracyjne, z których co najmniej 6 figurowało w systemach, jako skradzione. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy

22 stycznia 2015 roku, policjanci Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej w Głogowie realizując czynności operacyjne zatrzymali 30-letniego mieszkańca powiatu głogowskiego. Mężczyzna ukrywał się i był poszukiwany listem gończym, ponieważ groziło mu 14 dni aresztu za sprawę alimentacyjną.

W trakcie zatrzymania, w mieszkaniu zajmowanym przez mężczyznę, policjanci ujawnili duże ilości narkotyków. W sumie zabezpieczono blisko 700 porcji amfetaminy oraz 280 porcji marihuany, wagę oraz inne przedmioty stanowiące dowód w sprawie. W mieszkaniu policjanci odnaleźli również 23 tablice rejestracyjne, z których 6 figurowało w policyjnych systemach, jako utracone w wyniku kradzieży.

30-latek został osadzony w policyjnym areszcie. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków, grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Kradzież tablic rejestracyjnych to wykroczenie zagrożone karą grzywny. Decyzją sadu 30-latek został już tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.

(KWP we Wrocławiu / mj)

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 3.32 MB)

Powrót na górę strony