Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali poszukiwanego listem gończym

Data publikacji 12.02.2015

Policjanci z Poznania zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym. 24-latek od dłuższego czasu ukrywał się przed organami ścigania. Jest on podejrzany o przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu. Gdy do jego drzwi zapukali antyterroryści był kompletnie zaskoczony. Zatrzymanemu grozi kara do 10 lat więzienia.

Na początku stycznia sprawa trafiła do funkcjonariuszy z Zespołu Poszukiwań Celowych z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Jest to specjalna komórka zajmująca się poszukiwaniami osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Po niespełna 3 tygodniach poszukiwany 24-latek został namierzony i zatrzymany. W realizacji brali udział również poznańscy antyterroryści. Mężczyzna był kompletnie zaskoczony.

24-latek jest podejrzany między innymi o udział w bójce i spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Ciążące na poszukiwanym zarzuty nie przeszkodziły w kontynuowaniu kariery sportowej. Zatrzymany trenował różne sztuki walki. Wziął udział m. in. w mistrzostwach świata w walkach w formule K-1.

Zatrzymany trafił już do Zakładu Karnego w Ostrowie Wielkopolskim. Grozi mu do 10 lat więzienia.

(KWP w Poznaniu / mw)

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 16.3 MB)

Powrót na górę strony