Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali kobietę podejrzewaną o śmiertelne ugodzenie nożem

Data publikacji 16.02.2015

Policjanci zatrzymali kobietę podejrzaną o śmiertelne zranienie nożem znajomego mężczyzny. Jak ustalili funkcjonariusze, powodem ugodzenia miała być kłótnia. Zatrzymana 45-letnia mieszkanka powiatu kościerskiego została przewieziona do policyjnego aresztu i czeka na przesłuchanie.

W minioną sobotę około godz. 13.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał telefoniczne zgłoszenie ze szpitala, że w jednym z mieszkań na terenie miasta doszło do ugodzenia nożem. Policjant natychmiast wysłał na miejsce funkcjonariuszy, którzy ustalili, że pomiędzy znajomymi doszło do awantury, podczas której 45-letnia kobieta ugodziła nożem znajomego. Mężczyznę przewieziono karetką do kościerskiego szpitala, niestety po kilku godzinach zmarł.

Policjanci zabezpieczyli mieszkanie, w którym doszło do ugodzenia, wykonali oględziny i przesłuchali świadków. Funkcjonariusze zatrzymali kobietę i zabezpieczyli nóż kuchenny, którym ugodzony został mężczyzna. 45-letnia kobieta miała blisko 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Została zatrzymana w policyjnym areszcie.

Jeszcze dziś ma zostać przesłuchana przez prokuratora. Sprawę prowadzi kościerska policja pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kościerzynie.

(KWP w Gdańsku / mj)

Powrót na górę strony