Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Życia się nie cofnie - teledysk

Data publikacji 24.02.2015

W czerwcu ubiegłego roku rozstrzygnięty został konkurs na spot profilaktyczny w ramach kampanii "Idź-Jedź-Żyj". Jedno z wyróżnień, za ścieżkę dźwiękową, przypadło uczniom zabrzańskiego technikum. Ich utwór był tak dobry, że został rozbudowany i doczekał się teledysku, który właśnie prezentujemy.

Autorami słów i muzyki do utworu "Życia się nie cofnie" są Marcin Waliczek i Marcin Tokarz - laureaci wyróżnienia za muzykę w konkursie na spot profilaktyczny, zorganizowanym w ramach kampanii "Idź-Jedź-Żyj". Zadaniem uczestników - uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa śląskiego - było nakręcenie krótkiego spotu filmowego, promującego bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Nadesłano blisko sześćdziesiąt prac, spośród których jury wybrało trzy uhonorowane nagrodami oraz osiem prac wyróżnionych. Więcej o gali finałowej konkursu ►

Scenariuszem i reżyserią teledysku zajęła się Żaneta Błaszczyk - studentka Wydziału Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego. Realizacja to dzieło Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Premiera teledysku miała miejsce w czasie imprezy profilaktycznej "Bezpiecznie chce się żyć", która odbyła się w katowickim "Spodku" 14 lutego 2015 roku.

(KWP w Katowicach / ms)

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 27.4 MB)

Powrót na górę strony