Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany ENA wpadł podczas legitymowania

Data publikacji 27.02.2015

Policjanci z III komisariatu Policji w Lublinie zatrzymali 37-letniego obywatela Bułgarii, który poszukiwany był Europejskim Nakazem Aresztowania. Mężczyzna wpadł, bo zachowywał się podejrzanie gdy zobacztł patrol Policji. Podczas legitymowania okazało się, że jest poszukiwany od 2013 roku przez bułgarski wymiar sprawiedliwości za kradzieże z włamaniem. Dziś zostanie doprowadzony do Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

Wczoraj po południu policjanci z zespołu patrolowego III komisariatu Policji w Lublinie zatrzymali do legitymowania  dwóch mężczyzn. Uwagę funkcjonariuszy przykuł fakt, że mężczyźni w dziwny sposób przyspieszyli kroku widząc nadjeżdżający w ich kierunku radiowóz. Podczas legitymowania okazało się, że są to obywatele Bułgarii. Bardzo szybko wyszedł na jaw powód ich nerwowego zachowania. Jeden z nich poszukiwany był Europejskim Nakazem Aresztowania od 2013 roku przez bułgarski wymiar sprawiedliwości. 37-latek ma do odbycia karę pozbawienia wolności za kradzieże z włamaniem, których dopuścił się w Warnie.

Obywatel Bułgarii został zatrzymany. Dziś policjanci z III komisariatu doprowadzą go do Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

(KWP w Lublinie / mw)

Powrót na górę strony