Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

5-letni chłopiec trafił do szpitala po tym, jak skorzystał z publicznej toalety

Data publikacji 05.03.2015

Z poparzeniami skóry do olsztyńskiego szpitala trafił 5-letni chłopiec po tym, jak w jednej z restauracji skorzystał z toalety. Najprawdopodobniej to żrąca substancja spowodowała u dziecka obrażenia rąk, nóg i pośladków. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Za narażenie na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia bądź zdrowia grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj do policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zgłosiła się kobieta, która poinformowała, że podczas korzystania z toalety doszło do poparzenia skóry jej 5-letniego syna. Do zdarzenia doszło we wtorek przed godziną 19.00 w jednej z restauracji przy ulicy Dworcowej w Olsztynie. Dziecko z obrażeniami rąk, nóg oraz pośladków trafiło do szpitala.

Po otrzymaniu informacji, policjanci natychmiast pojechali do restauracji. Tam, z technikiem kryminalistyki przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia. Zabezpieczyli substancję żrącą znajdującą się w toalecie, która najprawdopodobniej spowodowała obrażenia ciała 5-latka.

Policjanci ustalają i przesłuchują świadków zdarzenia, zabezpieczyli dokumentację, zostanie także powołany biegły lekarz, który wypowie się na temat obrażeń ciała chłopca.

Za narażenie na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia bądź zdrowia grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Olsztynie / ms)

Powrót na górę strony