Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Legnicka policjantka zdobyła Puchar Polski w Taekwondo

Data publikacji 12.03.2015

Posterunkowa z Legnicy, Wioletta Miśkiewicz, zdobyła Puchar Polski w walkach indywidualnych w Taekwondo na turnieju rozegranym w Ciechanowie. Zawody były kolejnym etapem przygotowań kadry Polski przed Mistrzostwami Świata, które odbędą się we Włoszech.

Posterunkowa Wioletta Miśkiewicz wróciła z Pucharem Polski w Taekwondo z turnieju zorganizowanego w Ciechanowie. Zawody odbyły się w dniach 7 - 8 marca 2015 roku i były jednocześnie kwalifikacją do Mistrzostw Polski, które odbędą się we wrześniu br. To również jeden ze sprawdzianów w przygotowaniach kadry Polski na Mistrzostwa Świata, które zorganizowane zostaną we Włoszech.

Wioletta Miśkiewicz na co dzień jest instruktorem oraz ćwiczy w Legnickim Klubie Taekwondo. W ubiegłym roku zdobyła indywidualne Mistrzostwo Polski w tej konkurencji oraz okazała się najlepsza w testach siły, przeprowadzanych w ramach tych zawodów. Na co dzień, posterunkowa Miśkiewicz pełni służbę w wydziale zajmującym się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

(KWP we Wrocławiu / ms)

Powrót na górę strony