Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zwycięzcy aukcji charytatywnych u Generała

Data publikacji 16.03.2015

Dzisiaj zwycięzcy aukcji charytatywnych na rzecz rannego w służbie policjanta odebrali z rąk Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji nadinsp. Jarosława Szymczyka wylicytowane nagrody. Dzięki ofiarodawcom i licytującym udało się zebrać ponad 14 tys. zł.

Dzisiaj w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach odbyło się uroczyste przekazanie zwycięzcom wylicytowanych w aukcjach charytatywnych nagród: repliki szabli generalskiej Komendanta Śląskiej Policji i pamiątek kolarskich z Tour de Pologne 2014 roku z autografem Czesława Langa.

Dzięki ofiarodawcom i licytującym udało się zebrać 14.199 złotych. Dochód z aukcji został przekazany na rehabilitację i protetykę rannego w czasie służby policjanta z Dąbrowy Górniczej. Zwycięzcy aukcji odebrali swoje nagrody z rąk Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji nadinsp. Jarosława Szymczyka.

W uroczystości udział wziął również Zastępca Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Roman Rabsztyn, Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Katowicach mł. insp. Andrzej Trzciński, Komendant Miejski Policji z Dąbrowy Górniczej insp. Artur Klimek oraz potrzebujący pomocy policjant.

Syn zwycięzcy licytacji repliki szabli generalskiej, również policjant, przekazał ją na pamiątkę stróżowi prawa, na rzecz którego prowadzona była aukcja.

(KWP w Katowicach / mw)

Powrót na górę strony
Polska Policja