Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dolnośląscy policjanci na targach Wrocław Motorcycle Show

W weekend, we wrocławskiej Hali Stulecia, odbyły się targi motocyklowe „Wrocław Motorcycle Show”. Po raz kolejny uczestniczyli w nich dolnośląscy policjanci oraz ich koledzy z Niemiec. Podczas spotkań z odwiedzającymi targi, funkcjonariusze rozmawiali na temat przepisów ruchu drogowego i bezpieczeństwa na drogach.

Już po raz piąty w Hali Stulecia odbyły się Targi Motocyklowe „Wrocław Motorcycle Show”. Jak co roku, w imprezie udział wzięli dolnośląscy policjanci. Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, wspólnie z kolegami z niemieckiej Policji autostradowej oraz Inspekcji Transportu Drogowego, prezentowali sprzęt wykorzystywany w trakcie służby na drogach. Na stoisku przygotowanym przez policjantów można było zobaczyć motocykle policji polskiej i niemieckiej - marki bmw i honda - oraz uzyskać porady związane z bezpieczeństwem. 

Odwiedzający byli bardzo zadowoleni, widząc na targach policjantów ruchu drogowego. Poprzez ich obecność mieszkańcy, a szczególności motocykliści, mieli możliwość swobodnego, spokojnego porozmawiania z funkcjonariuszami i wyjaśnienia zagadnień dotyczących poruszania się motocyklami, rowerami oraz wszelkich kwestii dotyczących przepisów ruchu drogowego. Policjanci rozdawali również ulotki prewencyjne, a najmłodsi otrzymywali elementy odblaskowe. 

(KWP we Wrocławiu / ms)

Powrót na górę strony