Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

230 porcji amfetaminy nie trafi na ulicę

Data publikacji 31.03.2015

Kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, zatrzymanemu przez policjantów z Oleśnicy, a podejrzanemu o posiadanie narkotyków. Przy zatrzymanym funkcjonariusze ujawnili blisko 230 porcji amfetaminy i tabletki Clonozepamu. Dodatkowo, mężczyzna był poszukiwany. Za posiadanie środków odurzających odpowie teraz ponownie przed sądem.

Do zatrzymania doszło w nocy, na teranie Oleśnicy. Funkcjonariusze Wydziału Patrolowego z Komendy Powiatowej Policji na jednej z ulic zauważyli mężczyznę, który na ich widok zaczął się podejrzanie zachowywać. W związku z tym, mundurowi postanowili przyjrzeć się bliżej tej osobie. Podczas kontroli 42-letniego mieszkańca powiatu oleśnickiego, policjanci znaleźli blisko 230 porcji amfetaminy i kilkadziesiąt tabletek Clonazepamu. Po sprawdzeniu w systemie informatycznym Policji ujawniono, że mężczyzna ten jest poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwa, które popełnił w przeszłości. Funkcjonariusze doprowadzili zatrzymanego do policyjnego aresztu, a teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Przypomnijmy, że za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do lat 3, natomiast handel środkami odurzającymi zagrożony jest karą nawet do10 lat więzienia.

(KWP we Wrocławiu / ms)

Powrót na górę strony