Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Rodzinna tragedia w Kuźni Raciborskiej

Data publikacji 03.04.2015

Wczoraj wieczorem do policji wpłynęła informacja o strzałach w jednym z mieszkań w Kuźni Raciborskiej. Po przybyciu na miejsce i sforsowaniu drzwi mundurowi znaleźli trzy ciała - kobiety, mężczyzny i dziecka. Kobieta i mężczyzna to policjanci z komisariatu w Kuźni Raciborskiej. Wyrażamy szczere i głębokie współczucie dla rodzin i bliskich tragicznie zmarłych funkcjonariuszy i ich dziecka.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragedii rodzinnej, do której doszło na osiedlu w Kuźni Raciborskiej. Wczoraj po godzinie 21.00 otrzymano informację od mieszkanki bloku wielorodzinnego w tej miejscowości o strzałach, które słyszała w mieszkaniu sąsiadów. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci, którzy z pomocą straży pożarnej wyważyli drzwi do mieszkania. Śląscy antyterroryści weszli do środka i stwierdzili, że wewnątrz znajdują się ciała kobiety, mężczyzny i dziecka. Ofiary miały rany postrzałowe. W lokalu tym mieszkało małżeństwo funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Kuźni Raciborskiej wraz z półtorarocznym synem.

Co dokładnie było przyczyną rodzinnej tragedii i które z małżonków użyło broni, zostanie wyjaśnione w toku prowadzonego śledztwa. Na miejscu pracowali policjanci pod kierunkiem prokuratora. Grupa operacyjno-śledcza zabezpieczyła ślady, wykonała dokumentację miejsca zdarzenia i zebrała wszelkie informacje związane ze sprawą.

Wyrażamy szczere i głębokie współczucie dla rodzin i bliskich tragicznie zmarłych funkcjonariuszy i ich dziecka.

(KWP w Katowicach / ms)


 

Powrót na górę strony