Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci przed świętami dotarli z darami do potrzebujących

Data publikacji 03.04.2015

Płońscy policjanci i pracownicy cywilni wsparli przed Wielkanocą ubogie rodziny, przekazując im zebrane wcześniej dary. Tym razem były to produkty żywnościowe, w tym m.in. słodycze. To kolejna podobna akcja płońskich policjantów.

Przez kilka ostatnich tygodni w Komendzie Powiatowej Policji w Płońsku trwała przedświąteczna zbiórka artykułów żywnościowych dla najuboższych rodzin z terenu pow. płońskiego. Policjanci i pracownicy cywilni chętnie się w nią włączyli. Dzięki ich dużemu zaangażowaniu i hojności udało się zebrać kilkadziesiąt kilogramów artykułów spożywczych.

Ze wszystkich zebranych darów udało się utworzyć kilka dużych paczek, którymi wczoraj płońscy policjanci obdarowali najbardziej potrzebujące, wielodzietne rodziny z terenu miasta i gminy Płońsk. Przekazywali również serdeczne życzenia spokoju, radości i ciepłej rodzinnej atmosfery w święta od płońskich policjantów i pracowników KPP w Płońsku. Wszędzie, gdzie dotarli, spotkali się z zaskoczeniem ze strony obdarowanych, wdzięcznością i radością.

(KWP w Radomiu / mg)

 

Powrót na górę strony