Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Chciał pomóc, został pobity

Data publikacji 07.04.2015

Trzej młodzi mężczyźni odpowiedzą za pobicie mieszkańca powiatu ryckiego. Mężczyzna, widząc hondę w przydrożnym rowie, zatrzymał się, by pomóc podróżującym autem mężczyznom. Wtedy został przez nich zaatakowany. Pijani sprawcy trafili do policyjnego aresztu. Jeden z 20-latków odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, natomiast wszyscy trzej za pobicie.

W Niedzielę Wielkanocną dyżurny ryckiej Policji otrzymał zgłoszenie o awanturze w miejscowości Lendo Wielkie.  Mieszkaniec powiatu ryckiego poinformował, że został pobity.  Jak relacjonował, przejeżdżając przez tę miejscowość zauważył hondę w przydrożnym rowie. Zatrzymał się, by pomóc trzem podróżującym nią mężczyznom. Wtedy ci bez żadnego powodu go pobili. Z ogólnymi potłuczeniami trafił do szpitala.

Policjanci zatrzymali sprawców pobicia. Okazali się nimi trzej mieszkańcy powiatu łukowskiego: dwóch 20-latków oraz 17-latek. Wszyscy mieli po 2 promile alkoholu w organizmie.

Krewcy młodzieńcy trafili do policyjnego aresztu. Jeden z 20-latków odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, natomiast wszyscy trzej za pobicie .

Zgodnie z kodeksem karnym za to przestępstwo grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.

(KWP w Lublinie / ms)

Powrót na górę strony