Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zaatakował nożem 15-latka w autobusie

Data publikacji 09.04.2015

Do Komisariatu Policji Poznań Północ zgłosił się mężczyzna poszukiwany w związku z wydarzeniami z 8 lutego w autobusie linii nr 82 w Poznaniu. Mężczyzna ma związek z pchnięciem ostrym narzędziem 15-letniego chłopaka w klatkę piersiową.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Północ szukali mężczyzny, który w autobusie miejskim zaatakował piętnastolatka. Napastnik podczas szarpaniny ugodził go ostrym narzędziem, prawdopodobnie nożem. Wszystko wydarzyło się wieczorem około godz. 21.00 w autobusie linii 82, jadącym ulicą Słowiańską.

Policjanci po otrzymaniu informacji o tym zdarzeniu natychmiast zajęli się sprawą. Ustalili świadków wydarzenia i zabezpieczyli ślady. Na nagraniach z monitoringu zainstalowanego w autobusie zabezpieczyli fragment materiału pokazującego przebieg wydarzenia. Inne kamery zainstalowane na trasie przejazdu zarejestrowały wygląd podejrzewanego.

9 kwietnia mężczyzna sam zgłosił się na Komisariat Poznań Północ. Usłyszał zarzut z art. 157 kodeksu karnego. Policjanci przeprowadzają z nim niezbędne czynności. Z prokuraturą są uzgadniane dalsze kroki w tej sprawie.

(KWP w Poznaniu / mj)

Powrót na górę strony