Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukujemy sprawcy napaści na 11-letnią dziewczynkę

Data publikacji 13.04.2015

Policjanci z Mokotowa poszukują sprawcy napaści na 11-letnią dziewczynkę, do której doszło 13 marca na terenie osiedla w rejonie Kabat. Funkcjonariusze proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach, a który może mieć związek z tym zdarzeniem.

Policjanci zwalczający przestępczość przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa Mokotów śledztwo w sprawie napaści na 11-letnią dziewczynkę, do której doszło 13 marca br. około 19.00 na osiedlu w rejonie Kabat. W toku wykonywanych czynności zabezpieczono zapis z kamer monitoringu z miejsca zdarzenia oraz ze stacji metra, na którym widoczny jest mężczyzna, który może mieć z nim związek.

Policjanci poszukują mężczyzny w wieku około 35-45 lat, wzrostu około 170 cm, o otyłej sylwetce. W dniu zdarzenia mężczyzna ubrany był w ciemną kurtkę z kapturem z białym paskiem na wysokości klatki piersiowej i z cienkim białym paskiem z tyłu, ciągnącym się od początku rękawa, poprzez plecy na wysokości łopatek do końca drugiego rękawa. Mężczyzna miał na głowie czerwoną czapkę z daszkiem, a po wyjściu z metra założył czarną kominiarkę.

Wszystkie osoby posiadające informację na temat mężczyzny widocznego na zapisie z kamer monitoringu, proszone są o kontakt z policjantami Komendy Rejonowej Policji Warszawa II, przy ulicy Malczewskiego 3/5/7 pod numerem telefonu 22 603 13 04 lub 22 603 92 26. Informacje można przekazywać również na adres nurkiewiczp@policja.waw.pl lub mokotow@policja.waw.pl. Gwarantujemy anonimowość.

(KSP / mj)

Powrót na górę strony