Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci CBŚP przejęli blisko 8,5 kg narkotyków

Data publikacji 17.04.2015

Policjanci Centralnego Biura Śledczego Policji zatrzymali 52-letniego mieszkańca powiatu bielskiego, który podejrzany jest o posiadanie znacznych ilości narkotyków. Na terenie posesji, należącej do zatrzymanego mężczyzny, funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli blisko 8,5 kg marihuany oraz sprzęt, mogący służyć do uprawy konopi. Podejrzany jest już w areszcie.

Policjanci białostockiego Zarządu CBŚP od jakiegoś czasu pracowali nad sprawą mężczyzny, który był podejrzewany o posiadanie znacznych ilości narkotyków. Dzięki wnikliwej i żmudnej pracy funkcjonariusze zgromadzili materiały, które były podstawą do zatrzymania 52-letniego mieszkańca powiatu bielskiego. 

Podczas przeszukania miejsca zamieszkania zatrzymanego, policjanci ujawnili i zabezpieczyli blisko 8,5 kilograma marihuany, a także sprzęt, mogący służyć do uprawy konopi i nasiona tej rośliny. 

Mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu 52-latek został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Postępowanie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Bielsku Podlaskim. 

(CBŚP, Białystok / mw)

Powrót na górę strony