Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejne narkotyki nie trafią na rynek

Data publikacji 17.04.2015

Policjanci z dzierżoniowskiej komendy zatrzymali mężczyznę pod zarzutem handlu i posiadania znacznej ilości narkotyków, a także kolejną osobę z niewielką ilością środków odurzających. Funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 2 tysiące porcji środków odurzających. Za te przestępstwa grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie, w ramach działań zmierzających do ograniczenia przestępczości narkotykowej, 16 kwietnia br. zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o tego typu przestępstwa.

U pierwszego z nich, 23-latka zatrzymanego w godzinach popołudniowych, policjanci ujawnili kilkanaście porcji środków odurzających. Następnym zatrzymanym był kolejny 23 – latek, który posiadał łącznie ponad 1920 porcji środków odurzających. Ze wstępnych badań wynika, że zabezpieczona substancja to mefedron.

Przypomnijmy, że świetle przepisów Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

(KWP we Wrocławiu / ms)

Powrót na górę strony