Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zlikwidowana plantacja marihuany w mieszkaniu

Data publikacji 22.04.2015

Linię produkcyjną do uprawy marihuany zlikwidowali policjanci z stołecznej komendy. Funkcjonariusze zabezpieczyli gotowy susz, jak również świeże krzaki marihuany i sprzęt do jej uprawy. Zatrzymany mężczyzna już usłyszał zarzuty wytwarzania narkotyków i posiadania ich.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością narkotykową stołecznej komendy uzyskali informację, że w jednym z mieszkań przy ul. Sarmackiej w Warszawie mogą być przechowywane narkotyki. Policjanci pojechali więc na miejsce i zaczęli obserwować budynek. W pewnym momencie z klatki schodowej wyszedł młody mężczyzna. Funkcjonariusze podeszli do niego i wylegitymowali go. Był to mężczyzna, który mieszkał w podejrzewanym lokalu. Wraz z 25-letnim Pawłem S. weszli do mieszkania. Jak się okazało, w jednym z pokoi w mieszkaniu była zorganizowana profesjonalna plantacja marihuany. 13 dorodnych krzaków dojrzewało w dwóch przystosowanych do tego namiotach.

Podczas przeszukania mieszkania policjanci zabezpieczyli dwa słoiki z marihuaną i wagę elektroniczną. Paweł S. został zatrzymany i trafił do Komendy Stołecznej Policji.

Mężczyzna usłyszał w prokuraturze zarzuty posiadania narkotyków i uprawy marihuany. Będzie podpisywał listę osób dozorowanych.

(KSP / mg)

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 6.19 MB)

Powrót na górę strony