Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

W oku policyjnej kamery

Data publikacji 22.04.2015

Wystarczyła jedna godzina, aby policjanci z puławskiej drogówki zatrzymali na S 17 dwóch kierowców, którzy pędzili około 200 km/h. To jest o 70 km/h za dużo. Kierowcy zostali ukarani wysokimi mandatami i otrzymali po 10 punktów karnych. Apelujemy o stosowanie się do przepisów ruchu drogowego. Pamiętajmy drogi publiczne nie są torem wysięgowym. Dbajmy o swoje i innych bezpieczeństwo.

Jak co dzień, na S-17 pojawili się policjanci puławskiej drogówki w nieoznakowanym radiowozie. Jak szybko jeżdżą kierowcy, policjanci przekonali się po przejechaniu pierwszych kilometrów. W ciągu tylko 1 godziny zatrzymali dwóch kierujących, którzy pędzili swoimi pojazdami blisko 200 km/h. To o 70 km/h za dużo. Kierujący volvo jechał 204 km/h, a BMW 194 km/h. Obydwaj kierujący zostali ukarani wysokimi mandatami, a ich konto zwiększyło się o 10 punktów karnych. Już niedługo po zmianie przepisów za takie „wybryki” kierujący tracić będą prawo jazdy.

Apelujemy o stosowanie się do przepisów ruchu drogowego. Pamiętajmy drogi publiczne nie są torem wysięgowym. Dbajmy o swoje i innych bezpieczeństwo.

(KWP w Lublinie / mg)

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 4.4 MB)

Powrót na górę strony