Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zwycięstwo Reprezentacji polskiej Policji z Sandecją Nowy Sącz

Data publikacji 27.04.2015

W zakończonym w sobotę 25 kwietnia 2015 roku zgrupowaniu Reprezentacji Polskiej Policji w piłce nożnej reprezentacja polskiej Policji wygrała z Sandecją Nowy Sącz 2:1. Obie bramki dla drużyny w 1 i 36 minucie zdobył Mateusz Kocyk z KWP Radom. Selekcjoner kadry Andrzej Kuczyński wraz z asystentem Kazimierzem Kotasem powołali na obóz 23 zawodników z całej Polski, którzy przez kilka dni ciężko trenowali na obiektach KKS Sandecja oraz na boisku KS „Zuber” Krynica - Zdrój. Celem zgrupowania było wyłonienie najlepszej 16, która z okazji 96 rocznicy powołania Policji, 26 lipca br. w Warszawie rozegra mecz z reprezentacją Policji Brytyjskiej.

Sztab szkoleniowy zaprosił na zgrupowanie zawodników: bramkarze – Maciej Szkutnicki z KWP Poznań, Witold Ślączka z KWP Kraków, Andrzej Sokal z CBŚP, Obrońcy – Mariusz Berliński z CBŚP, Damian Trzebiński z KWP Gdańsk, Rafał Windak z KWP Kraków, Tomasz Juraszek, Michał Hawran z  KWP Katowice, Sławomir Chopiak z KWP Rzeszów, Piotr Dębski z KWP Poznań, pomocnicy – Piotr Pacholski z KWP Katowice, Tomasz Przeniosło z KWP Kraków, Mateusz Kocyk z KWP Radom, Daniel Komorowski z KWP Olsztyn, Arkadiusz Kotas, Łukasz Matyśkiewicz, Krzysztof Weres, Mateusz Abramczyk z KSP, napastnicy – Dariusz Piwowarek z CBŚP, Bartosz Dobroński z KWP Olsztyn, Patryk Marzec z KWP Kraków, Karol Ponikiewski z CSP w Legionowie.

Serdeczne podziękowania składamy honorowemu trenerowi Reprezentacji Polskiej Policji, Andrzejowi Strejlau, który przez całe zgrupowanie dzielił się  swoją ogromną wiedzą ze sztabem szkoleniowym i zawodnikami. Dziękujemy również organizatorom, Ryszardowi Nowakowi - Prezydentowi Nowego Sącza, Tomaszowi Michałowskiemu - Dyrektorowi MOSiR w Nowym Sączu oraz Jerzemu Szyszko - Dyrektorowi MOSiR w Krynicy Zdrój za okazaną pomoc oraz bezpłatne korzystanie z obiektów sportowych i odnowy biologicznej.

(Andrzej Kuczyński, Gabinet KGP)

Powrót na górę strony
Polska Policja