Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjantka ze Złotoryi drugą Polką na dystansie 42 km w Orlen Warsaw Marathon 2015

Data publikacji 28.04.2015

Sierż. Anna Ficner, policjantka ze Złotoryi, wystartowała po raz pierwszy w swojej sportowej karierze w Orlen Warsaw Marathon. W imprezie tej wzięło udział ponad 20 tysięcy biegaczy. Zajmując 11 miejsce w kategorii open kobiet, policjantka była drugą Polką, która ukończyła ten królewski dystans, gdzie dominowały zawodniczki z Kenii oraz Etiopii.

Policjantka ze złotoryjskiej komendy powiatowej Policji zmagała się z kolejnym wyzwaniem. Tym razem sierż. Anna Ficner po raz pierwszy w swojej karierze wzięła udział w Orlen Warsaw Marathon - Narodowe Święto Biegania, którego trzecia edycja odbyła się 26 kwietnia 2015 r. Na starcie stanęło ponad 20 tysięcy biegaczy.

Orlen Warsaw Marathon 2015 wygrali Etiopczycy Lemi Berhanu (z czasem 2:07:57) oraz Fatuma Sado (z czasem 2:25:26). Dla Anny Ficner był to pierwszy start na takim dystansie, tj. 42,195 km, w którym osiągnęła znakomity czas 2:57:25, zajmując 11 pozycję w kategorii open kobiet.

Ponadto sierż. Anna Ficner była drugą Polką, która ukończyła królewski dystans, gdzie dominowały zawodniczki z Kenii oraz Etiopii.

Gratulujemy.

(KWP we Wrocławiu / mo)

Powrót na górę strony