Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Skuteczni w odzyskiwaniu pojazdów

Data publikacji 30.04.2015

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie odzyskali skradziony w Niemczech samochód marki Hyundai ix3 wartości 80 tysięcy złotych. Po pościgu policjanci zatrzymali 26-letniego mężczyznę.

W środę 29 kwietnia policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie pełnili służbę na drodze K92 w gminie Torzym. Około godziny 17.00 w Boczowie patrol podjął pościg za kierującym samochodem marki Hyundai, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Kierowca nie stosował się do poleceń wydawanych przez policjantów. Jechał z dużą prędkością, nie reagując na sygnały dźwiękowe i świetlne.

Po kilkuminutowym pościgu policjanci zatrzymali uciekiniera. Po sprawdzeniu auta w policyjnych systemach okazało się, że hyundai został skradziony na terenie Niemiec. Samochód zabezpieczono na parkingu strzeżonym, natomiast 26-letni mężczyzna zatrzymany został w sulęcińskiej komendzie. W tej chwili policjanci prowadzą czynności z zatrzymanym mieszkańcem województwa wielkopolskiego. Odzyskany Hyundai ix35 z 2015 roku, o wartości co najmniej 80 tysięcy złotych, już niebawem zostanie zwrócony właścicielowi.

(KWP w Gorzowie Wlkp. / mo)

Powrót na górę strony