Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wspólne działania policjantów z Warszawy i Trzebnicy zapobiegły tragedii

Data publikacji 05.05.2015

Próbował targnąć się na własne życie. Szybko podjęte działania przez policjantów z Trzebnicy i Warszawy zapobiegły tragedii. Niedoszły samobójca został zatrzymany w policyjnym areszcie po wytrzeźwieniu zajmą się nim lekarze.

Dyżurny trzebnickiej Policji wczoraj po godz. 22.00 został poinformowany przez funkcjonariuszy Komisariatu Policji Warszawa Wawer o planowanej próbie samobójczej, którą miał dokonać młody mieszkaniec powiatu trzebnickiego. Policjanci z Warszawy ustalili, że młody człowiek zamierza targnąć się na swoje życie. Mężczyzna na portalu internetowym opowiedział o tym, co planuje. Z przeprowadzonych ustaleń wynikało, że jest to osoba z powiatu trzebnickiego.

Informacja o tym natychmiast została przekazana do Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy. Funkcjonariusze na miejscu zastali 21-letniego mężczyznę. Był on w złym stanie psychicznym, miał obrażenia na ciele. Wezwane na miejsce pogotowie ratunkowe udzieliło mężczyźnie pomocy medycznej - nie wymagał on hospitalizacji. Podczas interwencji wyczuwalna była od mężczyzny woń alkoholu. Przeprowadzone badanie wykazało u 21-latka prawie 0,9 promila alkoholu w organizmie.

Mężczyzna został zatrzymany, a po wytrzeźwieniu zajmą się nim lekarze.

(KWP we Wrocławiu / mo)

Powrót na górę strony