Znasz tę kobietę? - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Znasz tę kobietę?

Data publikacji 09.05.2015

Śródmiejscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące oszustwa metodą „na policjanta”. Na skutek tego przestępstwa pokrzywdzona straciła 55 tys. złotych. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnej sprawczyni tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje kobietę przedstawioną na załączonym portrecie, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12 w Warszawie lub pod nr 112 bądź 997.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa metodą „na policjanta”. Na skutek tego przestępstwa pokrzywdzona straciła 55 tys złotych przekazując je po wypłaceniu z banku nieznanej osobie.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek osoby, która może być odpowiedzialna za to przestępstwo. Każdy, kto rozpoznaje kobietę na załączonym portrecie, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12 w Warszawie.

Informacje można przekazać dzwoniąc na numer 22 60 383 92 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl.

(KSP / mw)

Powrót na górę strony
Polska Policja