Odpowie za usiłowanie zabójstwa - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za usiłowanie zabójstwa

Data publikacji 19.05.2015

Radomscy policjanci zatrzymali 45-letniego mieszkańca Radomia za usiłowanie zabójstwa. Podejrzany w sobotę wieczorem na osiedlu Ustronie zadał cios nożem mężczyźnie. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu.

W minioną sobotę (16 maja br.) po godz. 23:00 na ulicy Gagarina w Radomiu pomiędzy dwoma mężczyznami doszło do kłótni. Powodem sprzeczki było utrudnianie jednemu z kierowców przejazdu na parking. Gdy mężczyzna wysiadł z auta prosząc, by umożliwiono mu przejazd, podejrzany wyjął nóż i zadał mu cios w szyję, po czym zbiegł z miejsca zdarzenia. 51-latek został przewieziony do szpitala, a powiadomieni o zajściu policjanci natychmiast interweniowali.

Funkcjonariusze z zespołu operacyjno-rozpoznawczego z komisariatu II, krótko po zdarzeniu zatrzymali 45-letniego mieszkańca Radomia podejrzanego o popełnienie tego przestępstwa. Mężczyzna trafił do policyjnej celi, następnie doprowadzono go do Prokuratury Rejonowej Radom Wschód w Radomiu, gdzie przedstawiono mu zarzut usiłowania zabójstwa.

Dziś zostanie doprowadzony do sądu z wnioskiem o tymczasowy areszt. Za czyn, którego się dopuścił grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. 

( KWP w Radomiu / mo)

Powrót na górę strony
Polska Policja