Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci dotarli do 18-latki, która potrzebowała pomocy

Data publikacji 26.05.2015

Policjanci z Ropczyc i Brzozowa ustalili adres i dotarli do młodej mieszkanki powiatu brzozowskiego. Kobieta wysłała maila na skrzynkę Powiatowego Ośrodka Interwencji Kryzysowej, opisując swoją trudną sytuację, z której wynikało, że może próbować targnąć się na swoje życie. 18-latka trafiła pod opieką lekarzy.

W ubiegły piątek do Powiatowego Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Lubzinie wpłynął niepokojący e-mail. Z jego treści wynikało, że nadawcą może być młoda kobieta, która znajduje się w trudnej sytuacji. Wiele wskazywało, że może ona próbować targnąć się na swoje życie. Pracownik ośrodka nie zbagatelizował tego listu i powiadomił o tym policjantów z komendy w Ropczycach.

Funkcjonariusze podjęli działania, by ustalić kim jest nadawca listu. Chcieli jak najszybciej do niego dotrzeć. Okazało się, że to 18-letnia mieszkanka powiatu brzozowskiego. Miejscowi policjanci pojechali do niej. Okazało się, że dziewczyna potrzebuje pomocy. Jej zachowanie wskazywało, że może cierpieć na depresję. 18-latka trafiła do szpitala.

(KWP w Rzeszowie / mo)

Powrót na górę strony