Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zabezpieczyli blisko 8,5 kg szuszu konopi

Data publikacji 02.06.2015

Prawie 8,5 kilograma suszu konopi indyjskich zabezpieczyli kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu. Narkotyki znaleźli w mieszkaniu wynajmowanym przez 30-letniego mieszkańca powiatu. Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz przyrządów do ich produkcji. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że 30-letni mieszkaniec Opola może posiadać znaczne ilości marihuany. Na podstawie zgromadzonego przez śledczych materiału, funkcjonariusze weszli do jednego z mieszkań w powiecie opolskim. Tam mundurowi potwierdzili swoje przypuszczenia.

W  mieszkaniu wynajmowanym przez 30-latka policjanci znaleźli konopie indyjskie. Rośliny były uprawiane z wykorzystaniem urządzeń zapewniających odpowiednie nawodnienie, nawożenie oraz oświetlenie. Funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 8,5 kilograma suszu konopi indyjskich.

Na miejscu zatrzymany został 30-latek. Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz przyrządów do ich wytwarzania. Grozi mu teraz kara do lat 5 pozbawienia wolności.

(KWP w Opolu / mw)

  • Zatrzymany mężczyzna podejrzany o posiadanie znacznych ilości narkotyków
  • Zabezpieczony susz konopi indyjskich
  • Zabezpieczony susz konopi indyjskich

Film Zabezpieczony susz konopi indyjskich i zatrzymany 30-latek, który odpowie za posiadanie znacznych ilości narkotyków

Pobierz plik Zabezpieczony susz konopi indyjskich i zatrzymany 30-latek, który odpowie za posiadanie znacznych ilości narkotyków (format mp4 - rozmiar 819.81 KB)

Powrót na górę strony