Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Suwalscy policjanci w walce z przestępczością narkotykową

Data publikacji 02.06.2015

Zatrzymane dwie osoby i zabezpieczone ponad 4 kg marihuany, blisko 1 kg amfetaminy oraz 111 tabletek extasy – to wynik intensywnej pracy policjantów zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej. Teraz postępowaniem 27-latka i 25-latki zajmie się sąd.

Wnikliwa praca policjantów zwalczających przestępczość narkotykową pozwoliła na zabezpieczenie znacznych ilości narkotyków i zatrzymanie w związku z tą sprawą dwóch osób. Z ustaleń mundurowych wynikało, że w jednym z mieszkań w Suwałkach mogą znajdować się środki odurzające. Wczoraj po południu kryminalni wkroczyli do lokalu i po jego przeszukaniu okazało się, że ich informacje się potwierdziły.

W mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli kilka foliowych worków, w których było ponad 4 kg suszu roślinnego, blisko 1 kg białego proszku  oraz 111 tabletek. Już wstępne badania wykazały, że była to marihuana, amfetamina i extasy.

W wyniku intensywnej pracy suwalskich mundurowych do policyjnego aresztu trafił również 27-latek i jego o dwa lata młodsza znajoma. Teraz policjanci ustalają, skąd pochodziły środki odurzające i gdzie miały trafić, a dalej sprawą zajmie się sąd.

(KWP w Białymstoku / mg)

Powrót na górę strony