Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odzyskali audi rs6 warte 200 tys.zł

Data publikacji 03.06.2015

Gdańscy policjanci zwalczający przestępczość samochodową z komendy miejskiej odzyskali audi rs6 warte 200 tys. zł. Auto skradziono w maju br. w Kołobrzegu. Do sprawy zatrzymano też 25-letniego właściciela warsztatu. Dziś usłyszy on zarzut paserstwa.

Policjanci zwalczający przestępczość samochodową z komendy miejskiej w wyniku pracy operacyjnej odzyskali audi rs6 o wartości 200 tys. zł. Samochód znajdował się w jednym z warsztatów w Gdańsku. Funkcjonariusze ustalili, że został on skradziony w maju br. w Kołobrzegu, a pokrzywdzonym był obywatel Niemiec.

Policjanci zabezpieczyli odzyskany pojazd, a właściciel warsztatu, gdzie znaleziono audi, został zatrzymany. 25-latek trafił do policyjnego aresztu.

W trakcie czynności w warsztacie policjanci zabezpieczyli również dwa silniki samochodowe od pojazdów audi. Wstępnie ustalono, że one także pochodzą z kradzieży.

Dziś na podstawie zebranego przez śledczych materiału 25-latek usłyszy zarzut paserstwa. Za to przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Gdańsku / mw)

  • Policjant na tle odzyskanego audi
  • Zatrzymany paser i pilnujący go policjant
Powrót na górę strony