Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwana zaginiona Aleksandra Maliszewska

Data publikacji 03.06.2015

Od 27 maja br. Policja w Łodzi poszukuje zaginionej w niewyjaśnionych okolicznościach Aleksandry Maliszewskiej. W sprawę poszukiwań zaginionej włączyli się funkcjonariusze Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych KGP, którzy na bieżąco koordynują czynności realizowane przez jednostki Policji w kraju. Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z Policją.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że Aleksandra wyszła z mieszkania w Łodzi w dniu 26 maja br. i do chwili obecnej nie dała żadnego znaku życia.

Rysopis zaginionej:

Wzrost 170cm, średnia budowa ciała, proste włosy w kolorze brązowym, brązowe oczy.

W dniu zaginięcia 25-latka ubrana była w cienką, skórzaną kurtkę koloru czarnego, jasne spodnie dżinsowe, kolorowe trampki z białą podeszwą. Miała przy sobie beżową torebkę, na szyi złoty łańcuszek z serduszkiem, a na ręku klasyczny zegarek na szarym pasku.

W sprawę poszukiwań zaginionej włączyli się funkcjonariusze Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych Komendy Głównej Policji, którzy  na bieżąco koordynują czynności realizowane przez jednostki Policji w kraju.

Na wszelkie informacje mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionej oczekuje Komenda Miejska Policji w Łodzi pod nr tel. 42 665 1450 bądź 42 665 2250.

Informacje (również anonimowe) można przekazywać telefonicznie do Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych – 22 60 51005, adres poczty elektronicznej cpozkgp@policja.gov.pl bądź na ogólnopolski telefon alarmowy 112.

(BSK KGP / mw)

Powrót na górę strony