Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijana matka okradła dziewczynki

Data publikacji 30.11.2007

Ponad promil alkoholu we krwi miała 42- letnia matka, którą zatrzymali policjanci z Mokotowa. Kobieta opiekująca się swoim rocznym dzieckiem wpadła tuż po tym, jak przy ul. Asfaltowej ukradła telefon komórkowy. Noc spędziła w policyjnym areszcie. Wkrótce usłyszy zarzuty.

Do zdarzenia doszło wczoraj tuż po godzinie 13:00. Do stojących przy ulicy Asfaltowej dwóch dziewczynek podeszła matka z dzieckiem. Agnieszka K.(42 lata) poprosiła jedną z nich o pożyczenie telefonu komórkowego, gdyż pilnie musiała zadzwonić do lekarza. Niczego nie podejrzewające dziewczynki podały jej komórkę. Kobieta wzięła telefon, po czym weszła na teren pobliskiej posesji i zniknęła razem z aparatem.

Po otrzymaniu informacji o kradzieży na miejsce udał się natychmiast patrol policji. Mundurowi weszli do budynku, w którym schroniła się złodziejka. 42- latka wydała skradziony telefon. W trakcie interwencji okazało się jednak, że kobieta opiekująca się swoim rocznym dzieckiem jest pijana. Badanie alkomatem wykazało, że miała we krwi 1,2 promila alkoholu.

Agnieszka K. została zatrzymana. Noc spędziła w policyjnym areszcie, a dziecko trafiło pod opiekę babci. Sprawę prowadzą dochodzeniowcy z komendy przy ul. Malczewskiego. Wkrótce nieodpowiedzialna matka stanie przed sądem.
Powrót na górę strony