Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci ocalili życie

Data publikacji 09.06.2015

Wczoraj, tuż przed północą, 29-letni mieszkaniec Starachowic z własnych sznurowadeł utworzył pętle, która powiesił na drzewie, a następnie założył na swoją szyję. Dzięki szybkiej reakcji policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach nie doszło do tragedii.

Dziś w nocy dyżurny starachowickiej komendy otrzymał zgłoszenie od jednej z mieszkanek z miasta, iż mężczyzna rzuca jakimiś przedmiotami w okno jej domu. Na miejsce został wysłany patrol policji. Funkcjonariusze, po dotarciu na miejsce zauważali mężczyznę, który rękoma trzymał się gałęzi drzewa. Gdy tylko dostrzegli, że ma na szyi założoną pętle, niezwłocznie udzielili mu pomocy. Dwóch policjantów podtrzymało desperata, a trzeci funkcjonariusz odciął sznurek.

Okazało się, iż 29-letni mieszkaniec Starachowic z własnych sznurowadeł utworzył pętlę, stanął na rowerze i zawiesił ją na drzewie. Gdy rower odjechał mu spod nóg, złapał się rękoma za gałąź. Widząc tę sytuację interweniujący policjanci natychmiast zareagowali, ratując życie mężczyźnie, który opadał już z sił.

(KWP w Kielcach / mg)

Powrót na górę strony