Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci, reanimując mężczyznę, uratowali mu życie

Data publikacji 12.06.2015

Policjanci z Wałbrzycha podjęli interwencję, podczas której uratowali mężczyznę, który targnął się na własne życie. Funkcjonariusze natychmiast przystąpili do akcji reanimacyjnej. Dzięki zdecydowanej postawie funkcjonariuszy i prowadzonej przez nich akcji ratunkowej, mężczyźnie przywrócono funkcje życiowe. Na szczęście, w tym przypadku pomoc przyszła na czas.

Wczoraj, tuż przed północą, funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu, patrolując miasto, uratowali mężczyznę, który targnął się na własne życie. Funkcjonariusze zauważyli wiszącego mężczyznę, będąc w okolicach dzielnicy Biały Kamień.

Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli akcję ratunkową. Widząc, że osoba ta nie daje żadnych oznak życia, bezzwłocznie podjęli reanimację. W wyniku prowadzonych działań policjanci przywrócili mężczyźnie funkcje życiowe.

Wezwany na miejsce zespół pogotowia ratunkowego przejął uratowanego i przetransportował go do szpitala. Opanowanie i determinacja funkcjonariuszy przyczyniły się w tym przypadku bezpośrednio do uratowania życia człowieka.

(KWP we Wrocławiu / mg)

Powrót na górę strony