Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ukrył w szafie worek marihuany

Data publikacji 15.06.2015

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który w mieszkaniu posiadał narkotyki. Funkcjonariusze przeszukując kolejne pomieszczenia znaleźli w szafie ukryty worek z marihuaną. Okazało się, że z zabezpieczonych środków można by było uzyskać ponad 200 porcji handlowych. O dalszym losie zatrzymanego zdecyduje sąd. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozić może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Na podstawie uzyskanych w tej sprawie informacji ustalono, że 40-latek może posiadać w mieszkaniu środki odurzające. W związku z tym policjanci postanowili dokładnie przeszukać lokal. Okazało się, że na miejscu wyraźnie czuć było zapach marihuany. Funkcjonariusze w szafie u mężczyzny ujawnili worek, w którym znajdował się susz. W sumie policjanci zabezpieczyli narkotyki, z których można by było uzyskać ponad 200 porcji handlowych.

Obecnie śledczy wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia ujawnionych środków oraz czy podejrzany nie zajmował się ich dystrybucją.

O dalszym losie zatrzymanego zdecyduje sąd. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozić może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

(KWP we Wrocławiu / mw)

Powrót na górę strony