Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Prawie 3 kilogramy narkotyków zabezpieczyli policjanci

Data publikacji 16.06.2015

W policyjnym areszcie zatrzymano 41-letniego siedlczanina, u którego podczas przeszukania policjanci wydziału kryminalnego znaleźli i zabezpieczyli blisko 2,5 kilograma amfetaminy oraz ponad pół kilograma marihuany. Jak wynika z wstępnych ustaleń, zatrzymany mężczyzna najprawdopodobniej zajmował się nielegalnym handlem narkotykami.

Policjanci Wydziału Kryminalnego KMP w Siedlcach zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, podczas przeszukania wynajmowanego przez 41-letniego siedlczanina mieszkania, znaleźli i zabezpieczyli prawie 3 kilogramy narkotyków: prawie 2 i pół kilograma amfetaminy oraz ponad pół kilograma  marihuany.

Ilość zabezpieczonych środków odurzających wskazuje, że zatrzymany w związku z tą sprawą 41-latek najprawdopodobniej zajmował się nielegalnym handlem narkotykami.

Sąd po zapoznaniu się ze zgromadzonymi w tej sprawie materiałami zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na najbliższe 3 miesiące.

Za przestępstwo to grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności. Obecnie pracujący przy tej sprawie policjanci szczegółowo wyjaśniają zakres przestępczej działalności aresztowanego mężczyzny.

(KWP w Radomiu / mj)

  • marihuana
  • amfetamina
  • amfetamina

Film zabezpieczone narkotyki

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik zabezpieczone narkotyki (format flv - rozmiar 8.45 MB)

Powrót na górę strony