Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci przechwycili 2200 porcji narkotyków

Data publikacji 16.06.2015

Wpadł z narkotykami, gdy jechał samochodem. Lubańscy policjanci znaleźli w jego aucie i w mieszkaniu marihuanę, z której można było uzyskać blisko 2,2 tys. porcji handlowych. Mężczyzna usłyszał już w tej sprawie zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za czyn, o który jest podejrzany, grozi mu teraz kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z lubańskiej komendy powiatowej, w wyniku przeprowadzonych działań wymierzonych w przestępczość narkotykową, zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie sporej ilości narkotyków. Zatrzymany, to 38 – letni mieszkaniec tego powiatu.

Do zatrzymania doszło po tym, jak funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna może posiadać środki odurzające. Podejrzewany wpadł, gdy jechał samochodem. Podczas kontroli, policjanci znaleźli w schowku z bezpiecznikami pudełko plastikowe, zawierające marihuanę. Kolejne, już większe ilości tego narkotyku, funkcjonariusze znaleźli w mieszkaniu zatrzymanego.

Łącznie policjanci zabezpieczyli środki odurzające, z których można było uzyskać blisko 2,2 tys. porcji handlowych. Podejrzany usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. W świetle obowiązujących przepisów za czyn, o który jest podejrzany, grozi mu teraz kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

(KWP we Wrocławiu / mj)

Powrót na górę strony